toptancilar.com.tr ürün satışı yapmamaktadır ve satın aldığınız ürünler toptancilar.com.tr’den değil, satıcı olarak işlem yapan
üretici ve toptancı firmalar tarafından size gönderilir. Bir ürünü almaya karar verdiğinizde, ürün sayfasında bulunan ürün açıklamalarını,
kargo bilgilerini ve tedarikçi profil sayfasını inceleyin. 

HEMEN AL Seçeneği olan ürünleri beklemeden, anında satın alabilirsiniz.TALEPTE BULUN Formu ile sitemizde o an bulunmayan ürünler için talepte bulunabilir, bu ürünleri stoklarında barındıran ya da temin edebilecek olan dükkanların sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. 

Nasıl ürün alırım?
 
·Ürün sayfasındaki Hemen AL! butonuna tıklayın.
·Adres seçimi ekranında ürünün teslim edileceği adresi belirleyin.
·Ödeme ekranında, kredi kartı, banka kartı ile ödemenizi yapın.
·Ödeme sırasında satın aldığınız ürünleri/adetini değiştirmek isterseniz "Sepetim" bölümünden ürünleri/adetini değiştirebilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra
Ödeme yaptığınızda, ürün bedeli toptancilar.com.tr havuz hesabına (güvenli hesap) aktarılır. Siz ürünü teslim alıp onay vermeden ürün bedeli satıcıya aktarılmaz. 

Satıcı ürünü kargolar
Ürünü satın aldınız. Satıcı 3 iş günü içerisinde ürünü size gönderir ve kargo bilgilerini sisteme girer. Kargo bilgilerine profilinizden ulaşabilir ve kargonun takibini yapabilirsiniz.

Ürünü onaylayın
Ürün size kargolandıktan sonra ürüne onay vermeniz için 3 iş günüsüreniz vardır. Ürünü teslim aldığınızda kontrollerinizi yapıp onay verin.
Onay verdiğinizde, toptancilar.com.tr havuz hesabında bekletilen ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.

Bu site kmk_orjinal.png e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur.