Güvenli E-Ticaret Sistemi

Güvenli ödeme sistemi nedir?
Güvenli ödeme sistemi, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Güvenli ödeme sistemi sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. toptancilar.com.tr'daki tüm alışverişler ve ödemeler Güvenli ödeme sistemi güvencesinde gerçekleşir.

Satıcıyım / Alıcıyım. Güvenli ödeme sistemi'nin bana faydası nedir?

  • Satıcıysanız; Güvenli ödeme sistemi sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Ürününüz ve paranız toptancilar.com.tr güvencesi altında olur. 
  • Alıcıysanız; Güvenli ödeme sistemi sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.

Güvenli ödeme sistemi ile param gerçekten güvende mi?
toptancilar.com.tr'da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Güvenli ödeme sistemi ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz toptancilar.com.tr'un %100 güvencesi altında gerçekleşir.

toptancilar.com.tr'da kredi kartıyla ödeme yapmak güvenli midir?
Evet. Çünkü toptancilar.com.tr'da kredi kartı ve banka kartı kullanımında  geliştirilen şifreleme yöntemleri ile çalıntı kart numarası kullanımını engelleyen 3D Secure uygulaması ile ödeme altyapısında %100 güvenlik sağlanmaktadır. 

3D Secure Neden Güvenlidir?
3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

3D Secure Nasıl İşler?
Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümünde gireceği şifre, banka tarafından doğrulanınca alışveriş işlemi tamamlanır.

toptancilar.com.tr havuz hesabı nedir?
Havuz hesabı, toptancilar.com.tr'da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce toptancilar.com.tr'nin yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız toptancilar.com.tr tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.

toptancilar.com.tr  ile çözüm ortaklığı içindedir.

Bu site kmk_orjinal.png e-ticaret yazılımı ile oluşturulmuştur.